مشاوره فناوری اطلاعات

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید و هر کسب و کاری که دارید با استفاده از علم فناوری اطلاعات می توانید بهره وری کارتان را به شدت افزایش دهید. با مشاوره رایگان با فناوری اطلاعات سبو می توانیم راه کار هایی را به شما معرفی کنیم تا این امر محقق شود.

فناوری اطلاعات علمی است که به کمک کسب و کار شما - هرآنچه که باشد - می آید و با استفاده از تکنولوژی روز باعث افزایش سود آوری و راندمان کسب و کار شما می شود.
شما می توانید هم به صورت تلفنی با مشاورین و متخصصین ما صحبت کنید و هم به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید و به صورت رو در رو با مشاورین صحبت نمایید.
در صورتی که ایده ای در سر دارید، پروژه ای می خواهید انجام دهید و یا بر سر انجام یا عدم انجام کاری شک دارید با ما مشورت کنید تا به صورت رایگان برای شما پروپوزال بفرستیم!
مشاوره با فناوران اطلاعات سبو رایگان است! شما می توانید برای تعیین وقت یک پیام کوتاه با متن 106 را به شماره پیام کوتاه سبو (30002828596000) ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم.
  • افزایش فروش از طریق برنامه ریزی زمانی مناسب
  • شناسایی بهتر نیاز مشتریان از طریق شناخت نیازهای خاص هر مشتری
  • فروش یک محصول به همراه محصولات دیگر با استفاده از ارائه و پیشنهاد محصولات مکمل و جایگزین
  • مشخص کردن سودآور بودن یا نبودن هر یک از مشتریان
  • بازاریابی بهتر محصولات و خدمات
  • کمک به ایجاد محصولات و خدماتی جدید و یا به روزرسانی محصولات فعلی به منظور کسب بازار و کسب و کار بهتر در آینده
  • افزایش رضایت و حفظ مشتریان و اطمینان از این واقعیت که خوشنامی شرکت شما محفوظ خواهد ماند و در پی آن بازار شما نیز به رشد خود ادامه خواهد داد.
  • برای مشتریان موجود ارزش افزوده در پی داشته و هزینه‌هایی که شما برای ارتباط و پشتیبانی از آنان در نظر گرفته‌اید، به واسطه افزایش کارایی کل و کاهش قیمت تمام شده کالای فروش رفته، کاهش خواهد یافت
  • با تمرکز بر روی سود‌آور‌ترین مشتریان و نیز رسیدگی به مشتریانی که سود‌آوری کمتری برای شما دارند، با استفاده از کارا‌ترین روش‌ها، سودآوری شما افزایش خواهد یافت.

اطلاعات کامل درباره محصولات و خدمات سبو را در بروشور محصولات و خدمات دریافت نمایید.


دانلود

کاملاً رایگان

مشاوره با فناوران اطلاعات سبو رایگان است! شما می توانید برای تعیین وقت یک پیام کوتاه با متن 106 را به شماره پیام کوتاه سبو (30002828596000) ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم.

رونق کسب و کار با فناوری اطلاعات

از دنیای بزرگ فناوری اطلاعات و جذاب بودن این محیط و خیل عظیم مخاطبان آن به منظور هر چه پر رونق کردن کسب و کار خود استفاده کنید.

مناسب برای کسب و کار شما

صرف نظر از اینکه چه کسب و کاری دارید و یا ساختار سازمانی شما چگونه است، می توانید از فناوری اطلاعات استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تعادل سازان صنعت

ایران سی آی بی

لایت پارس

مدرسه ما

آل ملک

لیدی مد

همین حالا با ما تماس بگیرید!

عدد 106 را به شماره 30002828596000 بفرستید تا ما با شما تماس بگیریم

و یا با استفاده از صفحه ارتباط با ما به راحتی با ما تماس بگیرید

مشاوره با ما رایگان است