بازاریابی اینترنتی و برندینگ

امروزه بازار از آن کسانی است که در محیط اینترنت حرف اول را میزند. ضریب نفوذ اینترنت حتی در کشور ما هم به گونه ایست که هر کس در اینترنت بیشتر معرفی شود بازار بیشتری دارد. هزینه تبلیغات موثر در اینترنت بسیار پایین تر از دیگر رسانه هاست و با تبلیغات و بازاریابی هوشمندانه در اینترنت بسیار موثرتر از هر رسانه دیگری می توان بازار را در اختیار گرفت.

بازاریابی آنلاین روشی بسیار سریع، بسیار موثر و بسیار مفید برای معرفی شما و کسب و کار شما به مخاطبان شماست. در این روش با صرف کمترین هزینه می توانید بیشترین مشتری را داشته باشید.
در صورتی که شما وب سایت دارید ولی با این وجود مخاطب های شما وارد سایت نمی شوند و یا وارد سایت می شوند ولی تبدیل با مشتری شما نمی شوند، وب سایت شما نیاز به بهینه شدن دارد. کافی است با ما تماس بگیرید ...
برای اینکه مخاطبان شما وارد سایت شما شوند می بایست سایت شما به موتور های جستجو شناسانده شوند و این کار نیازمند وب سایتی بهینه و دارای محتوای مناسب و دقیق است ...
ایمیل مارکتینگ و یا بازاریابی از طریق ایمیل یک روش بسیار خوب و ارزان قیمت برای بازاریابی آنلاین است در صورتی که مخاطبان شما به طور دقیق انتخاب شده باشد و در زمان صحیح ارسال شود. تکنیک های صحیح بازاریابی از طریق ایمیل را از سبو بیاموزید.
پیامک تبلیغاتی یک روش ارزان ولی بسیار کارامد است. در این روش با هزینه کم، در زمانی کوتاه می توانید به تعداد زیادی از مخاطبان خود را معرفی کنید فقط کافی است قواعد این کار را بدانید.
  • هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر روش ها
  • در اختیار داشتن تعداد بسیار زیادی از مخاطبان
  • بدون محدودیت زمانی و بدون محدودیت در حجم و نوع تبلیغ
  • امکان استفاده از امکانات نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل میزان کارایی تبلیغ
  • امکان استفاده از امکانات نرم افزاری برای هرچه جذاب تر کردن فرایند بازاریابی
  • تنوع بسیار زیاد روش های تبلیغ و بازاریابی آنلاین
  • امکان تعامل هرچه بیشتر با مخاطبین و گرفتن بازخورد از مخاطبان
  • بسیار مناسب برای تبلیغات بین المللی (تبلیغات در دیگر کشور ها)

اطلاعات کامل درباره محصولات و خدمات سبو را در بروشور محصولات و خدمات دریافت نمایید.


دانلود

رونق کسب و کار با فناوری اطلاعات

از دنیای بزرگ فناوری اطلاعات و جذاب بودن این محیط و خیل عظیم مخاطبان آن به منظور هر چه پر رونق کردن کسب و کار خود استفاده کنید.

بازاریابی تعاملی

از امکانات بی نظیر دنیای اینترنت و فناوری اطلاعات برای تعامل بیشتر با مشتری های خود و گرفتن بازخورد و نظرات آنها استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل بازار

از امکانات نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل بازار، تحلیل رفتار مشتری ها و مخاطبان خود در موجهه با استراتژی های مختلف بازاریابی استفاده کنید.

تعادل سازان صنعت

ایران سی آی بی

لایت پارس

مدرسه ما

آل ملک

لیدی مد