طراحی نرم افزار اختصاصی

گاهی بر اساس نیاز کسب و کار خود نیاز به نرم افزاری دارید که در بازار وجو ندارد و یا اگر وجود دارد قسمت هایی کم یا زیاد دارد. ساخت نرم افزار های اختصاصی کاملاً مرتبط بر نیاز و سخت افزار خود را به ما بسپارید

درست منطبق بر آنچه که نیاز دارید و با امکانات مد نظر شما. هر آنچه که در ذهن دارید توسط سبو قابل پیاده سازی است کافی است نیازهای خود را به ما بگویید ...
از ساده ترین نرم افزار های تحت ویندوز تا پیچیده ترین سیستم های اتوماسیون اداری را از سبو بخواهید. مهندسین نرم افزار، آنالیزگر های سیستم و متخصصین فناوری اطلاعات در سبو در خدمت شما هستند.
نرم افزارهای تک کاربره، نرم افزار تحت شبکه، نرم افزار تحت وب و هر نرم افزار دیگری که مطلوب شما باشد به دست توانمند متخصصین سبو برای شما در اسرع وقت ساخته می شود.
گاهی نرم افزارها باید تحت شرایط سخت افزاری خاص، سخت افزار خاص و یا سخت افزار ضعیف کار کند، متخصصین ما با آشنایی کامل با این شرایط در خدمت شما هستند.
طراحی رابط کاربری درست مطابق نظر شما با گرافیک دلخواه و حرفه ای برای انواع نرم افزارهای مالتی مدیا و معمولی ...
فناوران اطلاعات سبو تمامی وب سایت ها و محصولات و خدمات خود را در برابر انواع حملات امنیتی، حفاظت می کند و تمامی خدمات و محصولات سبو از نظر ایمنی کاملاً تضمین شده هستند.
  • افزایش فروش از طریق برنامه ریزی زمانی مناسب
  • شناسایی بهتر نیاز مشتریان از طریق شناخت نیازهای خاص هر مشتری
  • فروش یک محصول به همراه محصولات دیگر با استفاده از ارائه و پیشنهاد محصولات مکمل و جایگزین
  • مشخص کردن سودآور بودن یا نبودن هر یک از مشتریان
  • بازاریابی بهتر محصولات و خدمات
  • کمک به ایجاد محصولات و خدماتی جدید و یا به روزرسانی محصولات فعلی به منظور کسب بازار و کسب و کار بهتر در آینده
  • افزایش رضایت و حفظ مشتریان و اطمینان از این واقعیت که خوشنامی شرکت شما محفوظ خواهد ماند و در پی آن بازار شما نیز به رشد خود ادامه خواهد داد.
  • برای مشتریان موجود ارزش افزوده در پی داشته و هزینه‌هایی که شما برای ارتباط و پشتیبانی از آنان در نظر گرفته‌اید، به واسطه افزایش کارایی کل و کاهش قیمت تمام شده کالای فروش رفته، کاهش خواهد یافت
  • با تمرکز بر روی سود‌آور‌ترین مشتریان و نیز رسیدگی به مشتریانی که سود‌آوری کمتری برای شما دارند، با استفاده از کارا‌ترین روش‌ها، سودآوری شما افزایش خواهد یافت.

اطلاعات کامل درباره محصولات و خدمات سبو را در بروشور محصولات و خدمات دریافت نمایید.


دانلود

امنیت تضمین شده

نرم افزار های تولید شده توسط سبو از نظر دسترسی به کد منبع، دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و دیگر ملاحظلات امنیتی از طرف سبو تضمین می شود.

سبک، سریع و پر قدرت

نرم افزارهای تولید شده توسط سبو، سریع و بسیار پرقدرت هستند و در عین پرقدرت بودن بسیار سبک بوده و در کامپیوتر های مختلف سریع عمل می کنند.

رونق کسب و کار با فناوری اطلاعات

از دنیای بزرگ فناوری اطلاعات و جذاب بودن این محیط و خیل عظیم مخاطبان آن به منظور هر چه پر رونق کردن کسب و کار خود استفاده کنید.

تعادل سازان صنعت

ایران سی آی بی

لایت پارس

مدرسه ما

آل ملک

لیدی مد

همین حالا با ما تماس بگیرید!

عدد 103 را به شماره 30002828596000 بفرستید تا ما با شما تماس بگیریم

و یا با استفاده از صفحه ارتباط با ما به راحتی با ما تماس بگیرید

مشاوره با ما رایگان است