طراحی سایت و پرتال سازمانی

امروزه بازار از آن کسانی است که در محیط اینترنت حرف اول را میزند. ضریب نفوذ اینترنت حتی در کشور ما هم به گونه ایست که هر کس در اینترنت بیشتر معرفی شود بازار بیشتری دارد. از طرفی سهولت ارائه خدمات از طریق اینترنت بر کسی پوشیده نیست. شما هم با داشتن یک وب سایت و یا با ارائه سرویس های خود از طریق وب سایت یا پرتال خود می توانید سهم بیشتری از بازار داشته باشید

درست منطبق بر آنچه که نیاز دارید و با امکانات مد نظر شما. هر آنچه که در ذهن دارید توسط سبو قابل پیاده سازی است کافی است نیازهای خود را به ما بگویید ...
طراحی چشم نواز با گرافیک دیدنی و منطبق بر سلیقه شما. تایپوگرافی، طراحی لوگو و آرم، طراحی گرافیک حرفه ای، طراحی توسط گرافیست حرفه ای.
طراحی به صورت Responsive قابل نمایش در مرورگر های مختلف و سایز صفحه نمایش مختلف. طراحی حرفه ای برای موبایل و تبلت ...
مهم نیست که آنچه در ذهن دارید چقدر عجیب باشد! کافی است آنچه در ذهن دارید را به سبو بگویید. طراحی سایت و سیستم های تحت وب پیچیده تخصص ماست. حرفه ای ترین وب سایت ها و سیستم های تحت وب را به ما بسپارید ...
از یک وب سایت شخصی ساده تا یک سیستم اتوماسیون همه منظوره تحت وب، همه و همه توسط سبو قابل پیاده سازی است. کافی است با ما مشاوره کنید. مشاوره با ما رایگان است.
فناوران اطلاعات سبو تمامی وب سایت ها و محصولات و خدمات خود را در برابر انواع حملات امنیتی، حفاظت می کند و تمامی خدمات و محصولات سبو از نظر ایمنی کاملاً تضمین شده هستند.
  • استفاده از مزایای بازاریابی آنلاین
  • شناسایی بهتر نیاز مشتریان از طریق شناخت نیازهای خاص هر مشتری
  • فروش یک محصول به همراه محصولات دیگر با استفاده از ارائه و پیشنهاد محصولات مکمل و جایگزین
  • مشخص کردن سودآور بودن یا نبودن هر یک از مشتریان
  • بازاریابی بهتر محصولات و خدمات
  • کمک به ایجاد محصولات و خدماتی جدید و یا به روزرسانی محصولات فعلی به منظور کسب بازار و کسب و کار بهتر در آینده
  • افزایش رضایت و حفظ مشتریان و اطمینان از این واقعیت که خوشنامی شرکت شما محفوظ خواهد ماند و در پی آن بازار شما نیز به رشد خود ادامه خواهد داد.
  • برای مشتریان موجود ارزش افزوده در پی داشته و هزینه‌هایی که شما برای ارتباط و پشتیبانی از آنان در نظر گرفته‌اید، به واسطه افزایش کارایی کل و کاهش قیمت تمام شده کالای فروش رفته، کاهش خواهد یافت
  • با تمرکز بر روی سود‌آور‌ترین مشتریان و نیز رسیدگی به مشتریانی که سود‌آوری کمتری برای شما دارند، با استفاده از کارا‌ترین روش‌ها، سودآوری شما افزایش خواهد یافت.

اطلاعات کامل درباره محصولات و خدمات سبو را در بروشور محصولات و خدمات دریافت نمایید.


دانلود

سیستم مدیریت محتوا

کلیه وب سایت هایی که توسط سبو طراحی می شوند به همراه سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ارئه می شوند.

امنیت تضمین شده

نرم افزار های تولید شده توسط سبو از نظر دسترسی به کد منبع، دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و دیگر ملاحظلات امنیتی از طرف سبو تضمین می شود.

رونق کسب و کار با فناوری اطلاعات

از دنیای بزرگ فناوری اطلاعات و جذاب بودن این محیط و خیل عظیم مخاطبان آن به منظور هر چه پر رونق کردن کسب و کار خود استفاده کنید.

تعادل سازان صنعت

ایران سی آی بی

لایت پارس

مدرسه ما

آل ملک

لیدی مد

همین حالا با ما تماس بگیرید!

عدد 102 را به شماره 30002828596000 بفرستید تا ما با شما تماس بگیریم

و یا با استفاده از صفحه ارتباط با ما به راحتی با ما تماس بگیرید

مشاوره با ما رایگان است