درباره ما فناوران اطلاعات سبو

فناوران اطلاعات سبو

فناوران اطلاعات سبو

امروزه تمام بازار ها پویا هستند. همه جا فضای تغییر است و تغییر بر استراتژی تاثیر می گذارد. استراتژی ای که امروز موفق است ممکن است فردا کاربرد نداشته باشد حتی ممکن است بی ارتباط با فردا باشد.

زمانی نه چندان دور، دنیا آنقدر با ثبات بود که استراتژی ها برای مدتی به اجرا در می آمدند و با حوصله و نظم اصلاح می شدند. یک برنامه استراتژیک سالیانه شرکت را هدایت می کرد. اکنون دیگر به هیچ عنوان اینگونه نیست. محصولات جدید، تغییر محصولات، زیرگروه ها، تکنولوژی ها، کاربردها و ... در حال پدیدار شدن هستند و نیروهای متعددی نظیر دنیای اینترنت، رشد کشورهایی نظیر چین و هند، گرایش به زندگی سالم تر، بحران انرژی، عدم ثبات سیاسی و غیره این تغییرات را به پیش می برند.

چنین بازار های در هم پیچیده ای، آفرینش و به کارگیری استراتژی را بیش از پیش به چالش می کشند. استراتژی نه تنها در بازارهای امروز بلکه در بازارهای فردا نیز باید موفق عمل کند. مدیریت استراتژیک در بازار پر تلاطم امروز، بدون استفاده از فناوری اطلاعات غیر ممکن است و اگر هم ممکن باشد، محکوم به شکست.

فناوران اطلاعات سبو با متخصصانی زبده در زمینه های مختلف IT، مدیریت، بازاریابی و فروش، راهکارهایی مبتنی بر فناوری اطلاعات در حوزه ها و سطوح مختلف مدیریت ارائه می کند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRMسیستم اتوماسیون اداری تحت وب، سیستم مدیریت محتوا (CMSسیستم مدیریت منابع انسانی(HRMسیستم برنامه ریزی منابع سازمانی(ERP) و ... نمونه هایی از این راهکار هاست.

 

خدمات سبو محصولات سبو ارتباط با سبو

مهندس حمید سلیمی Founder & CEO

موسس و مدیر عامل، کارشناس ارشد فناوری اطلاعات (IT)

دکتر علی متقی System Analyser

آنالیزور و تحلیل گر سیستم، دکترای صنایع - سیستم

دکتر مهدی عظیمی R&D Director

دکترای فناوری اطلاعات، مدیر دپارتمان تحقیق و توسعه

مهندس سجاد حسنی Back-End Developer

کارشناس ارشد نرم افزار، توسعه دهنده

مهندس مریم سعیدی Front-End Developer

کارشناس کامپیوتر، گرافیست

مهندس رضوان احمدی Sales & Marketing Director

کارشناس ارشد بازاریابی، مدیر بازاریابی و فروش

تعادل سازان صنعت

ایران سی آی بی

لایت پارس

مدرسه ما

آل ملک

لیدی مد