نوشته شده توسط حمید سلیمی ، در 1391/10/19ساعت 23:20، تعداد بازدید: 14,883

شرکت کینگ استون که رم های کامپیوتر و همچنین فلش مموری های آن در بازار ایران موجود است، امروز از فلش یک ترابایتی خود رو نمایی کرد! ...

فلش یک ترابایتی

شرکت کینگ استون که رم های کامپیوتر و همچنین فلش مموری های آن در بازار ایران موجود است، امروز از فلش یک ترابایتی خود رو نمایی کرد! اگر امروز به سایت کینگ استون سر بزنید در نهایت ناباوری از کول دیسک یک ترابایتی خود رو نمایی کرده است! بله درست خواندید یک فلش درایو یک ترابایتی آن هم با سرعت عالی 240 مگابایت در ثانیه!

DataTraveler HyperX Predator 3.0 نام محصولی است که با سرعت خواندن ۲۴۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن ۱۶۰ مگابایت بر ثانیه از طریق پورت پر سرعت USB 3.0 میهمان ابزارهای دیجیتال شما خواهد بود. البته فعلا تنها نسخه ۵۱۲ گیگابایتی این درایو در بازار موجود است و نسخه یک ترابایتی احتمالا تا پایان سه ماهه اول ۲۰۱۳ وارد بازار خواهد شد. قیمت نمونه ۵۱۲ گیگابایتی این فلش کینگستون ۱۷۵۰ دلار اعلام شده است. اما درباره نسخه یک ترابایتی هنوز چیزی نمی دانیم.

ویژگی ها:

 • Dramatic speeds - 240MB/s read and 160MB/s write (in USB 3.0)

 • Massive capacity of up to 1TB (coming soon)

 • USB 3.0 functionality, backwards compatible with USB 2.0

 • Exclusive metal casing with custom key ring and HyperX Valet Keychain

 • Supports Windows® 8, Windows® 7, Vista®, XP & Mac


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

          

مطالب مرتبط

در همین موضوع: فناوری اطلاعات فلش مموری تازه ها
برای نظر دادن لطفاً وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید!

  موضوعات وبلاگ سبو

    
   طراحی نرم افزار موبایل

  طراحی نرم افزار موبایل

  امروزه وسایل پرتابل (موبایل، تبلت، لپ تاپ و ...) بسیار متداول تر از قبل است و پیش بینی می شود در آینده بسیار نزدیک استفاده از آنها از کامپیوتر ها هم پیشی بگیرد. لذا نرم افزار ها و سیستم های نرم افزاری به ناچار باید جای خود را به اپلیکیشن های موبایل بدهند.